Penzión Bezovec

Penzión Bezovec sa nachádza v krásnom prostredí pohoria Považský Inovec, približne 20 km od mesta Piešťany. Nachádza sa tu lyžiarske stredisko, ktoré má bohatú tradíciu a vysokú návštevnosť. Výhodou je, že penzión je v centre tohto strediska. Prídu si na svoje lyžiari skúsení, začiatočníci ale aj bežkári.

 

Poloha penziónu:

GPS súradnice: N 48°39,825, E 017°57,9125

 

Možnosti oddychu

V letnom období je možnosť turistiky pretože je tu množstvo turistických chodníčkov. V blízkosti Bezovca sa nachádza hrad Tematín a Topoľčiansky hrad.

Tak isto je možnosť prírodného kúpania v neďalekej Duchonke. Novootvorený ranč „Nový Zéland“ ponúka hlavne deťom stretnutie s rôznymi zaujímavými zvieratami. Ale hlavne nádherná príroda a pekné prostredie láka turistov do tohto pekného kraja. Vrchol Bezovca nám dáva krásny výhľad, kde si určite každý rád urobí prechádzku. Svoje čaro má dedinka Nová Lehota, ktorá je vzdialená od penziónu asi 2 km. V obci sa nachádza neorománsky kostol a pomník padlým v druhej svetovej vojne. Dastínska kyselka je známa svojim minerálnym prameňom. Neďaleké kúpeľné mesto Piešťany môžu hostia využiť na relaxáciu v piešťanských zariadeniach alebo na prehliadku či nákupy.

Vybavenie izieb 

Penzión poskytuje ubytovanie v 2 a 3 posteľových izbách a v 2 apartmánoch. V každej izbe a apartmáne je TV,SAT, wifi, minibar, sušič vlasov. Izby majú vlastné hygienické zariadenie /sprcha, WC/. Raňajky sú v cene ubytovania. Ponúkame možnosť prenájmu školiacej miestnosti s kapacitou 30 ľudí s komplet vybavením. Kapacita penziónu je 46 ubytovaných hostí. Pre návštevníkov penziónu sú k dispozícii sauna, výrivka a masáže. V reštaurácii je možnosť stravovania a organizovania rôznych akcií a osláv.