Ubytovanie poskytuje štyri priestranné izby s možnosťou prístelky, kuchyňu, obývaciu miestnosť s krbom, kúpeľňu a samostatné WC

Hneď pri vstupe Vás zaujme veľká obývacia miestnosť, v ktorej Vám romantickú atmosféru navodí oheň praskajúci v krbe. Oddychovať môžete na veľkom pohodlnom gauči, napríklad pri sledovaní televízie či hraní zábavných spoločenských hier. V plne vybavenej kuchyni si za pomoci plynového sporáka, kombinovanej chladničky, mikrovlnnej rúry, rýchlovarnej kanvice, toastovača a kávovaru pripravíte lahodný pokrm. Spoločný obed Vám bude najlepšie chutiť, ak s rodinkou zasadnete za pekné jedálenské posedenie. V objekte je pitná voda. Kúriť je možné drevom a plynom.

Nočná časť sa nachádza v podkroví a pozostáva z troch 2-lôžkových a jednej 4-lôžkovej spálne. Pokojný spánok Vám zaistia manželské postele a poschodová posteľ. V kúpeľni si môžete dopriať relaxačný kúpeľ vo vani. Pre ešte väčší komfort, sme si pre Vás prichystali i práčku, stojan na sušenie bielizne, mäkučké uteráky a pohodlné papuče. V prípade potreby máte k dispozícii aj žehličku. V chalupe sa nachádza samostatná toaleta. Aby ste ostali v stálom spojení so svetom, využite bezplatné WiFi pripojenie na internet. Mobilný operátor: T COM , Orange, O2. Pobyt so psom (malým plemenom) je povolený na základe dohody.

Interiér je zariadený v tradičnom chalupárskom štýle.